Hakkımızda

Doğru Cam 1995 yılında 40 m²’lik perakende cam montajı ve yalıtımlı çift cam imalatı ile cam sektöründe yerini alarak; 1999 yılında, müşterilerine yüksek standartlarda daha kaliteli cam üretimi yapmak amacı ile makine ve altyapı yatırımları yapmıştır.

2023 yılı itibari ile 22000 m² kapalı alanda, en yeni ve gelişmiş teknolojik makinelerle, yıllık olarak;

600.000 m²” yalıtımlı cam üretimi,

756.000 m²” temperli cam üretimi,

135.000 m²” lamine cam üretimi,

100.000 kg” alüminyum doğrama üretimi ile

“Doğru Cam” alanında bölgesel aktör olma yolunda ilerlemektedir.

28+

Yıllık Tecrübe

Misyon ve Vizyon

Bölgesel ve uluslararası seçkin projelerde yer alarak, ülkemiz ve bölgemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla, kaliteli ürünleri zamanında ve en uygun maliyetle piyasaya ve müşterilerine sunan, yenilikçi düşünceleri rekabetçi ürün ve hizmetlere dönüştüren, verimli ve etkin yönetilen bir firma olarak, beklentilerin üzerinde kaliteli ve farklı ürün ve hizmetleri yetkin çalışanlarımızla sürdürülebilirlik ilkesi ile sunmak. Sektörde öncü kuruluş olmak.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Gelişime açık, paylaşımcı yaklaşımla, çalışanların fikirlerine ve düşüncelerine değer veren, iletişime açık, teşvik ve takdiri önemseyen, adil, sürdürebilirlik ilkesi ile hareket eden yetkin yöneticileriz.
Teknolojik gelişmeleri takip ederek, verilere dayalı çalışarak, gerektiğinde inisiyatif kullanır ve dürüstlük ilkesi ile çalışırız.
Farklı kültürlere saygılı, yürürlükteki kanunlara uyumlu, çevreye duyarlı ve gelecek nesillerin gelişimine destek veren sosyal bilinci yüksek bir kurumuz.

Nerelerdeyiz?

Doğru Cam olarak, Denizli merkezdeki fabrikamızdan Türkiye'nin birçok iline sevkiyatımız bulunmaktadır.

Dünyada Doğru Cam

images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images
images